Lékařský tým

Revmatologie Bruntál, s.r.o. je zdravotnické zařízení poskytující diagnostiku a léčbu v oblasti revmatologie se specializací na léčbu těžkých forem revmatoidní artritidy, psoriatické artritidy a Bechtěrevovy nemoci (ankylozující spondylitidy) pomocí aplikace tzv. biologické léčby (statut centra pro biologickou terapii od r. 2004).

MUDr. Dagmar Galatíková

Odborným garantem zařízení a hlavní lékařkou ambulance je MUDr. Dagmar Galatíková s atestací z vnitřního lékařství a revmatologie, specializací na biologickou terapii a více než 30letou lékařskou praxí. Revmatickými chorobami se intenzivně zabývá již od r. 1994 a má 20letou zkušenost s aplikací biologické terapie.

MUDr. Andrea Smržová, Ph.D.

MUDr. Andrea Smržová, Ph.D. je lékařkou III. interní kliniky – nefrologické, revmatologické a endokrinologické FN Olomouc. Zastává pozici internistky, revmatoložky a je aspirantkou na atestaci z psychosomatiky.

Sestry

Zdravotními sestrami v ambulanci jsou Michaela Dobešová a Anna Drápalová. Obě mají osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra a dlouholetou praxi v oboru revmatologie se zkušenostmi s péčí o pacienty na biologické léčbě.

Stejně jako lékařský tým se i zdravotní sestry pravidelně účastní revmatologických školení a seminářů, aby držely krok s nejnovějšími poznatky vědy a výzkumu v oboru revmatologie.

Zařízení poskytuje zdravotní péči
pro pacienty těchto zdravotních pojišťoven
Kód 111Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Kód 201Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Kód 205Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Kód 211Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kód 207Oborová zdravotní pojišťovna
Kód 213Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
© 2023 Revmatologie Bruntál